Bugün
Moda, Güzellik ve Yaşama dair herşeyin yeraldığı Güncel Moda Haberleri, Trend Tasarım Fikirlerinin Buluşma Noktası

Erkekler için kışlık montlar

Pazar, 4 Kasım 2012
admin
Erkekler için kışlık montlar

Erkekler için kışlık montlar
Yaz ayının sonuna gelinmesi ile kışlık giysiler firmalar tarafından satışa sunulmaya başlandı. Gerekli hazırlıkları bu yönde yapanlar için alışveriş vakti, kış sezonu için başlamış bulunmaktadır. Kışın kullanılan giysilerin en önemlisi soğuk havalara karşı iyi korunabilmek için montlar olarak bilinmektedir.
Mont tercihleri, kazak, pantolon, gibi giysi ürünleri kadar çok alınan bir ürün olmadığından tercihlerde özen gösteren baylar, kış ayı için hem kaliteli hem de modaya uygun montları en iyi şekilde tercih etmeye çalışılar. Soğuk havalardan korunmak için kullanımı yapılan montlar, özellikle kapüşonlu ve kapüşonsuz modelleri ile sunulmaktadır. Uzun boylu bayların genellikle tercihleri pardüseden biraz daha kısa mont modelleri olmakla beraber, kabarık tarzlı yağmur üzerinde tutmayan montlarda fazla sayıda kullanımı yapılmaktadır.
Yeni yılın modasına uygun en iyi tercihleri yapabilmek için, mont modellerini inceleyerek alışverişe çıkmakta fayda bulunmaktadır. Hem kalite açısından hem de soğuk havalarda üşümemek adına tercihlerinizi mağazalarda size en uygun montları seçerek ulaşabilirsiniz.

1. Yorumlar yazarken Türkçe kurallarına uyulması zorunludur.

2. Her üye yazdığı yorumdan kendisi sorumludur.

3. Küfür, argo ve hakaret içeren yorumlar asla yayımlanmaz.

Bu yorum Kemal tarafından 4 Kasım 2012 tarihinde yazıldı.

İçi tüylü montlari tercih etmenizi söylerim daha güzel ve hoş duruyor

Konu için teşekkurler

Bu yorum TolgaKara tarafından 4 Kasım 2012 tarihinde yazıldı.

Güzellermiş