Bugün
Moda, Güzellik ve Yaşama dair herşeyin yeraldığı Güncel Moda Haberleri, Trend Tasarım Fikirlerinin Buluşma Noktası

Lc Waikiki 2013 Kış Koleksiyonu Çocuk reyonu

Cuma, 4 Ocak 2013
admin
Lc Waikiki 2013 Kış Koleksiyonu Çocuk reyonu

Türkiye’nin hazır giyimde lider markası LC Waikiki, çocukların gözde markası olmayı bu kış da sürdürüyor. LC Waikiki kış koleksiyonunda canlı renkler ve sevimli figürler dikkat çekiyor. Aksesuarlarda ise minik patikler ve rengârenk atkı-bere-eldiven takımları öne çıkıyor.
LC Waikiki çocukları kışı rengârenk karşılıyor. LC Waikiki kış koleksiyonunda kız bebekleri ve kız çocukları için özel olarak hazırlanmış pembe, fuşya, mor, ekru başta olmak üzere kışın miniklerin içini ısıtacak renkler ön plana çıkıyor. Modellerde renklerin yanı sıra sevimli hayvan ve kız figürleri kız çocuklarının çok seveceği fiyonk, süs çiçek gibi detaylar ile buluşuyor. Spor ve rahat kullanıma uygun modeller ile kız çocukları eğlencelerine kaldığı yerden devam ediyor. Hırkalar, kazaklar, montlar ve kabanlar kış koleksiyonunda kız çocuklarının vazgeçilmezi arasında yerini alıyor.

LC Waikiki erkek bebek ve çocuk koleksiyonlarına eğlence hakim…
LC Waikiki erkek bebekleri ve erkek çocukları için hazırlanan buz hokeyi oynayan maymun karakterinden esinlenilerek oluşturulmuş “College Team” temalı kış koleksiyonunda bordo, sarı, kırık beyaz, lacivert gibi renklerin kontrast renkler turuncu ve açık mavi ile birlikteliği göze çarpıyor. Bu koleksiyonda penye takımlar, kolej görünümlü triko hırkalar ve baklava desenli süveterler öne çıkıyor. LC Waikiki kış sporlarını da temalarında unutmuyor. Çocuk karakterlerinin snowboard sporu ile işlendiği “Virtual Play” temasında kırmızı, yeşil, saks mavi gibi renklerin sarı, turuncu renkleri ile birlikteliği çocukların içini ısıtıyor. Erkek çocukları bu koleksiyonda öne çıkan spor modeller ile çok rahat ediyor. LC Waikiki kış erkek çocuk koleksiyonunda kovboy maymun karakterinin çiftlik yaşamı hikâyesinin anlatıldığı eğlenceli “Wild West” temasında modellerde western detayları kırmızı, sarı ve yeşilin mor, açık mavi ve kahverengi ile birlikteliği dikkat çekiyor. LC Waikiki kış koleksiyonunda doğayla iç içe olan dağcı maymun karakteri “Mountain Heros” temasında hayat buluyor.

1. Yorumlar yazarken Türkçe kurallarına uyulması zorunludur.

2. Her üye yazdığı yorumdan kendisi sorumludur.

3. Küfür, argo ve hakaret içeren yorumlar asla yayımlanmaz.

Lc Waikiki 2013 Kış Koleksiyonu Çocuk reyonu başlıklı içerik için hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu siz yapın.